Anasayfa » Kurumsal » Etkinlikler

Heritage İstanbul 2018

Türkiye'de Restorasyon, Arkeoloji ve Müzecilik teknolojilerini tek bir çatı altında buluşturan HERITAGE İSTANBUL etkinliği 12-14 Nisan 2018 tarihlerinde Hilton İstanbul Convention & Exhibition Center'da başladı. Türkiye'nin kültürel miras varlığının korunması, saklanması ve gelecek yıllara aktarılmasına yönelik çalışan kamu personeli akademisyenler, kurum ve kuruluşlar ile sektörle ilgili tedarikçiler bu fuarda bir araya geliyor. Etkinlikte ayrıca dünyaca ünlü konukların ağırlanacağı konferanslarda, sektörün gelecek vizyonuna yönelik sunumlar yer alıyor.

2018 organizasyonunda ayrıca, adı geçen sektörler için profesyonellere yönelik yerli ve yabancı duayenlerin vereceği çeşitli workshoplar; sektörel kalkınmanın amaçlandığı bu ortamda firmaları, devlet kurumları ve yerel yönetimlerle bir araya getirmesi amaçlanan online randevu sistemiyle hayata geçiyor. B2B-business platform, yurt içi ve yurtdışından gelen konuklarla bire bir görüşme olanakları sağlıyor.

"HERITAGE İSTANBUL" yine bu yıl sektöre yeni yollar açmak ve yeni alanlar yaratmak adına düzenleniyor. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün de destekçisi olduğu "HERITAGE İSTANBUL", 3 yıldır Türkiye'nin kültürel mirasla ilgili tüm sektör liderlerinin buluşma noktası oluyor.

EtkinliklerBizden Haberdar Olun!Barbaros Bulvari Pinar Apt. 163/7 34349 Balmumcu / Istanbul
T: +90 212 3472425 F: +90 212 3472426
E-Posta: [email protected]