Anasayfa » Kültür Karıncaları

Kültür Karıncaları Beşiktaş'ta!

2015'in ilk Kültür Karıncaları Büyük Esma Sultan Ortaokulu öğrencileri!

Kültür Karıncaları Eğitim Modeli

Vakfımız tarafından geliştirilmiş olan bu özgün eğitim modelinin amacı, çocuklarda ve gençlerde kültürel mirasa duyarlılığı artırmak ve kentlilik kültürü bilinci oluşturmaktır.

Kültür Karıncaları Etkinlikleri

“Kültür Karıncaları Projesi”nde tüm etkinlikler çocuklara “Kültür Karıncaları Eğitim Modeli” temel alınarak “bilgi”, “beceri” ve “tutum” kazandıracak biçimde kurgulanmıştır.

Kültür Gönüllülerinin Eğitimi

Vakfımız tarafından düzenlenen özel eğitim ile Kültür Gönüllülerinin bir yandan Kültür Karıncalarını eğitmeleri, diğer yandan da onların kişisel gelişimlerine katkıda bulunulması amaçlanmıştır.

Europa Nostra Ödülü

2009 Yılı Avrupa Birliği - Europa Nostra Kültürel Miras Ödülü, "eğitim ve bilinç geliştirme" kategorisinde Kültür Karıncaları'na verildi.

Duyurular

İkinci KARBON AYAK İZİ ORMANI Kırklareli'nde...

2012 yılında İzmit Körfez'de oluşturduğumuz ilk Karbon Ayak İzi Ormanı'nın ardından, ikinci ormanımızı Kırklareli Babaeski'de oluşturduk. 6 Şubat'ta düzenlemeyi planladığımız açılış ve fidan dikme törenini, Trakya'daki olumsuz hava koşulları nedeniyle ileri bir tarihe erteledik.

2016 Şubat - Nisan Seminerleri Başlıyor!...

Rezervasyon için geç kalmayın...

ASYEP 360 çekimleri devam ediyor...

Anadolu Selçuklu Uygarlığından günümüze ulaşmış ihtişamlı yapıların 360 derecelik iç ve dış mekan görüntüleri www.asyep360.com sayfasında erişime açılıyor


Bizden Haberdar Olun!Barbaros Bulvarı Pınar Apt. 163/7 34349 Balmumcu / İstanbul
T: +90 212 3472425 F: +90 212 3472426
E-Posta: kultur@kulturbilinci.org