cheap nfl jerseys cheap air jordans cheap soccer jerseys nfl jerseys cheap baseballjerseycheap mbtdisocunt cheap christian louboutin shoes fake louboutins wholesale christian louboutin
Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı - Kültür Karıncaları
Anasayfa » Kültür Karıncaları

KÜLTÜR KARINCALARI BEŞİKTAŞ'TA

2015'in ilk Kültür Karıncaları Büyük Esma Sultan Ortaokulu öğrencileri olacak!

Kültür Karıncaları Eğitim Modeli

Vakfımız tarafından geliştirilmiş olan bu özgün eğitim modelinin amacı, çocuklarda ve gençlerde kültürel mirasa duyarlılığı artırmak ve kentlilik kültürü bilinci oluşturmaktır.

Kültür Karıncaları Etkinlikleri

“Kültür Karıncaları Projesi”nde tüm etkinlikler çocuklara “Kültür Karıncaları Eğitim Modeli” temel alınarak “bilgi”, “beceri” ve “tutum” kazandıracak biçimde kurgulanmıştır.

Kültür Gönüllülerinin Eğitimi

Vakfımız tarafından düzenlenen özel eğitim ile Kültür Gönüllülerinin bir yandan Kültür Karıncalarını eğitmeleri, diğer yandan da onların kişisel gelişimlerine katkıda bulunulması amaçlanmıştır.

Europa Nostra Ödülü

2009 Yılı Avrupa Birliği - Europa Nostra Kültürel Miras Ödülü, "eğitim ve bilinç geliştirme" kategorisinde Kültür Karıncaları'na verildi.

Duyurular

Nisan 2015'te KASTABALA'ya yeniden gidiyor...

ARTEMIS PERASIA RAHİBELERİNİN KENTİ KASTABALA-HİERAPOLİS'TE “BİR SÜTUN DA SEN DİK”

Selçuklu Halıları Bölümü Eklendi 09.07.2014...

ASYEP (Anadolu Selçuklu Yapı Envanteri Projesi) çalışmaları çerçevesinde Sanat Tarihçisi Selman Kardeşlik tarafından hazırlanan Anadolu Selçuklu Halıları Bölümü eklendi.

Kuzgun Acar Konservasyonu Hakkında.....

Kuzgun Acar’ın İMÇ’de (İstanbul Manifaturacılar Çarşısı) bulunan Kuşlar Heykeli'nin restorasyonu, Mimar Sinan Üniversitesi’nden konservasyon uzmanı Özer Aktimur’un atölyesinde devam ediyor.

Karbon Ayak İzi Ormanı'na Plaket...

İzmit Körfez bölgesinde oluşturulan Karbon Ayak İzi Hatıra Ormanı, ağaçlandırma seferberliği plaketine layık görüldü.


Tüm Duyurular


Bizden Haberdar Olun!