Anasayfa » Kurumsal » Etkinlikler

Kuzgun Acar'dan İlhamla: PUNTA ATMAK"

Sanatçı Kuzgun Acar’ın Vakfımız tarafından restorasyon ve konservasyonu yapılan Soyut Kompozisyon (Kuşlar) isimli eserinin Haziran’dan bu yana sergilendiği Sakıp Sabancı Müzesi’nde (SSM), Emre Koyuncuoğlu, Sibel Horada ve Yasemin Nur’un öncülüğünde hayat bulan ve Kuzgun Acar’ın döneminin siyasal ve sanatsal izlerini yansıtan bir mask tiyatrosu sahneye kondu.

Kuzgun Acar’dan ilhamla “Punta Atmak” isimli performansın ilk gösterimi 13Ekim Perşembe akşamı yoğun bir izleyici katılımıyla gerçekleşti. Tiyatro, 14 ve 15 Ekim tarihlerinde saat 20.00’de sanatseverlerle yeniden buluşacak.

Kuzgun Acar’ın ve sanatının tüm yönleriyle anıldığı bu akşamlarda tüm sanatseverleri SSM bahçesine davet ederiz.Kuzgun Acar'dan İlhamla: PUNTA ATMAK Kuzgun Acar'dan İlhamla: PUNTA ATMAK Kuzgun Acar'dan İlhamla: PUNTA ATMAK Kuzgun Acar'dan İlhamla: PUNTA ATMAK Kuzgun Acar'dan İlhamla: PUNTA ATMAK Kuzgun Acar'dan İlhamla: PUNTA ATMAK Kuzgun Acar'dan İlhamla: PUNTA ATMAKDuyurular

Kültür Karıncaları Tarihi Yarımada'da

Kentin Tarihinin Katmanları Arasında...

Kültür Karıncaları Galata'da

2016-2017 eğitim yılı bahar sömestrinde Seyrantepe Ortaokulu 6. sınıf öğrencileriyle ilk durağımız Galata Kulesi oldu. Yetmiş öğrencinin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz etkinliğimize, Kadir Has Üniversitesi'nde devam ettik.

Kültür Karıncaları Seyrantepe’de

2016-2017 eğitim yılı bahar sömestrinde Seyrantepe Ortaokulu 6. sınıf öğrencileriyle ilk durağımız 11 Şubat’ta Galata Kulesi olacak.

Pazartesi Konferansları: PATARA Likya Soyunun Başkenti

KBGV Pazartesi Konferansları: ‘Caput Gentis Lyciae’ PATARA Likya Soyunun Başkenti

KUZGUN ACAR'DAN İLHAMLA MASK TİYATROSU: PUNTA ATMAK

Türkiye'nin öncü heykeltıraşlarından Kuzgun Acar'ın 1967'de İstanbul Manifaturacılar Çarşısı'na yerleştirilen Kuşlar - Soyut Kompozisyon isimli eserini...

Mütevellimiz Prof. Dr. İbrahim Kavrakoğlu'nu kaybettik..

Başımız Sağolsun.

''Kuzgun'un Kuşları''...

Restorasyonun Ardından Yeniden İstanbulluların Huzurunda

NDS'li öğrencilerden tarihe, kültüre ve çevrey...

Neslin Değişen Sesi İlkokulu 5. sınıf öğrencileriyle birlikte yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projesi kapsamında, 7 Mayıs Cumartesi sabahı Yedikule'deydik.


Bizden Haberdar Olun!Barbaros Bulvari Pinar Apt. 163/7 34349 Balmumcu / Istanbul
T: +90 212 3472425 F: +90 212 3472426
E-Posta: [email protected]